Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 229 - STRESZCZENIE. Stiepan poznaje prawdę o śmierci Warwary [23.11]

22.11.2021 13:02
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 229. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja  TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 229 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"?  Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 229. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 229 – STRESZCZENIE

Streszczenie 229. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Gruszeńka jest przejęta losem Maksymiliana, który nieoczekiwanie stracił prawa do swojego lokalu. Poruszona sprawą dziewczyna udaje się niezwłocznie do Karasika, żeby wprost powiedzieć mu, co sądzi o jego niegodnych czynach. Przypadkiem świadkiem ich burzliwej dyskusji jest Leżniow. Karasik, próbując usprawiedliwiać się przed Gruzeńką, zwraca się do mężczyzny z prośbą, aby to on wziął całą winę na siebie. W ramach rekompensaty, przekazuje mu akt własności domu. Gruszeńce mówi zaś, że dom został zabrany Maksymilianowi właśnie z myślą przekazania go Leżniowowi. Dziewczyna wierzy w kłamstwa i obiecuje wendettę na mężczyźnie.

Karczmarka jest zaś zazdrosna o męża. Rozalia przypadkiem spotyka Alonę. Pragnie lepiej ją poznać. Dziewczyna jest jednak niezainteresowana nową znajomością i postanawia zachować dystans.

Tymczasem Stiepan informuje matkę o swoich przypuszczeniach. Wydaje mu się, że Marysia dopuściła się zabójstwa Warwawy, ale musi to udowodnić. Sofia postanawia jednak wyznać synowi prawdę. Okazuje się, że to ona jest odpowiedzialna za śmierć matki Alony. Jak zareaguje Stiepan?

 

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  "Wiedźmin": Netflix stworzy jeszcze 5 sezonów serialu? Henry Cavill potwierdza

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP