Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 230 - STRESZCZENIE. Stiepan kryje matkę morderczynię [24.11]

23.11.2021 12:31
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 230. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja  TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 230 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"?  Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 230. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 230 – STRESZCZENIE

Streszczenie 230. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Stiepan przeżywa dramatyczne wyzwanie Sofii, która przyznała się do zamordowania matki Alony. Mężczyzna jest rozdarty, co zrobić. Z jednej strony, jako stróż prawa, powinien zgarnąć matkę do więzienia. Z drugiej strony miłość syna do matki jest silniejsza niż karta prawa. Decyduje się więc zataić informacje, zlikwidować wszelkie dowody, a na dodatek… odejść ze służby policyjnej. Jego decyzja szokuje wszystkich. Adwokat Kuczniew bezskutecznie próbuje go namówić do zmiany zdania.

W tym samym czasie Ustińja płaci Goruchinowi, aby on i jego trupa opuściła teren oberży. Robi to w sekrecie przed mężem, wiedząc, że może mieć coś przeciwko takiemu zachowaniu. Wtedy w zajeździe pojawia się Leżniow, który przekazuje Goriuchinowi akt własności domu. Widząc to Ustińja próbuje odzyskać swoje pieniądze. Jej starania są jednak nadaremne. Kobieta jest wtedy zmuszona powiedzieć o wszystkim mężowi. Para zamierza zemścić się na swoich gościach.

Sidor jest w posiadaniu informacji o tym, o której wyruszy transport policyjny z Marysią na pokładzie. Kozak przekazuje informację atamanowi, a Gawryła natychmiast zarządza próbę odbicia aresztowanej. Niefortunnym trafem w zasadzkę Kozaków trafia Fiodor, który dowiedziawszy się od Rozalii, gdzie może przebywać Alona, wyruszył akurat tą drogą, na której grupa Gawryła zasadzała się na transport z Marysią. Co mężczyźni zrobią z Fiodorem?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  "Planeta Singli. Osiem Historii“: rozmowa z reżyserem i gwiazdami odcinka nr 6: „Detektor” [WYWIAD]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP