Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 231 - STRESZCZENIE. Obława transportu Marysi [25.11]

24.11.2021 12:38
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 231. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja  TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 231 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"?  Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 231. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 231 – STRESZCZENIE

Streszczenie 231. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Policjanci decydują, żeby przetransportować Marysię nocą do Konstantynowa. Ma to na celu niewzbudzanie podejrzeń. Tajemnica jednak szybko wychodzi na jaw, więc w ślad za transportem kobiety ruszyli Kozacy oraz Fiodor. W czasie ataku na konwój Koźma zostaje ranny. Misja się jednak powodzi, bo Mucha dokonuje uprowadzenia aresztowanej. Wspólnie uciekają przez las. Następnie trafiają do cerkwi, w której, traf chciał, znajduje się akurat Alona. Mężczyzna błaga kobietę, by ta zajęła się Marysią, aby ta uniknęła samosądu ze strony Kozaków.

W tym samym czasie Ustińja próbuje ukraść Goriuchinowi akt sprzedaży domu. Zamierza wymienić go za zwrot pieniędzy, które jej zdaniem należą się właśnie niej. Aktorowi pomaga Gruszeńka. Dziewczyna decyduje się oddać pełną kwotę w jego imieniu.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także : "Planeta Singli. Osiem Historii“: rozmowa z reżyserem i gwiazdami odcinka nr 6: „Detektor” [WYWIAD]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP