Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 232 - STRESZCZENIE. Sąd nad Marysią [26.11]

25.11.2021 13:52
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 232. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja  TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 232 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"?  Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 232. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 232 – STRESZCZENIE

Streszczenie 232. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Marysia decyduje się powrócić do stanicy i poddać sądowi Kozaków. Jest gotowa przyjąć swój los. Koźma błaga starego atamana, by ten darował jego córce życie. Wkrótce za kobietą wstawiają się także Serafim oraz sama Alona i jej ociec. Na dodatek, w zaskakującym zwrocie wydarzeń, do zabójstwa Warwary przyznaje się sama Sofia. W wyniku tych wydarzeń Kozacy decydują się oszczęśdzić Marysię. Wypuszczają ją, wierząc, że zostanie jednak sprawiedliwie osądzona przez prawdziwy sąd. Nie wiedzą jednak, że Marysia postanowiła wziąć całą winę Sofii na siebie.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  „Mistrz“ z Piotrem Głowackim z szansą na nominację do Złotego Globu [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP