Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 233 - STRESZCZENIE. Fiodor wychodzi za kaucją [29.11]

26.11.2021 08:36
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 233. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja  TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 233 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"?  Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 233. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 233 – STRESZCZENIE

Streszczenie 233. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Fiodor orientuje się, że jego miłość do Olgi przynosi mu więcej przygnębienia niż radości. Załamany postanawia utopić swoje smutki w alkoholu. Później pijany wdaje się w bójkę w herbaciarni Bragina, a następne – z powodu agresywnego zachowania – aresztowany. Niedługo potem Ilja wpłaca za Fiodora kaucję, a następnie sam wyjeżdża z miasta, w towarzystwie Olgi. Nie wiedzą, że śladem ich karety wyruszył świeżo zwolniony Fiodor.

Leżniew opłaca wszystkie rachunki za teatr. Gruszeńka i Karasik wciąż jednak mają swoje podejrzenia względem mężczyzny. Mają przeczucie, że mecenas ma niecne zamiary.

Stiepan natomiast zaczyna zdawać sobie sprawę, że on i Alona nie są sobie chyba pisani. Postanawia więc zachować wierność Marysi.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  Mężczyzna stracił życie z powodu udostępniania popularnego serialu Netflixa

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP