Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 234 - STRESZCZENIE. Marysia jest niepoczytalna? [30.11]

29.11.2021 13:13
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 234. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja  TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 234 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"?  Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 234. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 234 – STRESZCZENIE

Streszczenie 234. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Gruszeńka odwiedza Goriuchina, by powiedzieć mu, że pragnie dalej pracować w jego teatrze. W czasie, gdy Alona próbuje dyskretnie wspierać Stiepana, Liza marwi się o samą Alonę.

Anikiejew i Onurfijenko na wyraźną prośbę Karasika dowiadują się czy Leżniow jest poszukiwany przez policję. Próbując odkryć czy mężczyzna coś przed nimi ukrywa, rozpoczynają śledztwo, zaczynając od przepytania służby.

Marysia domaga się zmiany śledczego, badającego sprawę morderstwa. Kuczniew natomiast podpowiada Sitiepanowi, by ten zlecił przeprowadzenie ekspertyzy medycznej, która ujawni niepoczytalność jego żony. Oburzony Gruszyn wypiera jednak tę radę.

Waśka i Duniasza przypadkiem znajdują Fiodora, leżącego w stepie. Chcą mu pomóc, ale szybko decydują się, że nie powinny raczej konfrontować się z atamanem w chwili jego słabości.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  „Hawkeye”: Piotr Adamczyk jako „Jurek z USA” dokumentuje swoją przemianę w bohatera Marvela [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP