Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 235 - STRESZCZENIE. Gruszeńka na tropie [01.12]

30.11.2021 03:54
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 235. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja  TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 235 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"?  Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 235. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 235 – STRESZCZENIE

Streszczenie 235. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Duniasza i Waśka pod osłoną nocy przewożą Fiodora do stanicy, a następnie zabierają go do Oksany. Tam Gawryła wprawia go w zakłopotanie, mówiąc przy wszystkich, że poświęca za mało uwagi kobiecie. Oskana broni jednak męża. Przejmuje się jego losem, bo od czasu powrotu z miasta, mężczyzna wyraźnie nie może dojść do siebie.

Anikiejew dowiaduje się natomiast od Leżniowa, że ten prawie zabił człowieka podczas pojedynku. Karasik robi wszystko, by zdyskredytować mężczyznę w oczach Gruszeńki, więc wykorzystuje zdobyte informacje. Dziewczyna jest tak wstrząśnięta informacją, że z tego powodu aż spóźnia się na próbę teatralną. Maksymilan jest rozgniewany. Pozostałe dziewczyny wyczuwając nerwową atmosferę, zaczynają liczyć na zastąpienie solistki. Aby sięgnąć „po swoje” decydują się też skłócić Gruszenkę z Goriuchinem. Dziewczyna nie ma jednak czasu na niesnaski, gdyż pochłonięta jest własnym śledztwem, mającym na celu sprawdzenie, czy wiadomości od Karasika są prawdziwe.

W tym samym czasie Alona, w sekrecie przed Stiepanem, wybiera się z wizytą do Marysi. Prosi ją, by ta pozwoliła Stiepanowi na kontynuowanie śledztwa. Marysia ma dylemat.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  „Russian Doll“: zakończono prace nad 2. sezonem. Gwiazda zapowiada "zupełnie inny styl serialu"

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP