Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 236 - STRESZCZENIE. Koźma wraca do Ustiażyna [02.12]

01.12.2021 09:38
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowoe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 236. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja  TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 236 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"?  Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 236. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 236 – STRESZCZENIE

Streszczenie 236. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Koźma decyduje się wyruszyć do Ustiażyna. Chce być jak najbliżej aresztowanej Marysi. Kobieta nie zamierza jednak rozmawiać o swoich zbrodniach, zarówno z ojcem ani mężem. W tym samym czasie Gruszeńka odwiedza Sofię w więzieniu.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  Rodzina Guccich pozwie Ridleya Scotta? Członkowie klanu nie są zadowoleni z "Domu Gucci"

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP