Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 237 - STRESZCZENIE. Marysia pozoruje obłąkanie [03.12]

02.12.2021 12:58
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 237. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja  TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 237 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"?  Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 237. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 237 – STRESZCZENIE

Streszczenie 237. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Koźma i Stiepan interpretują niechęć do rozmowy ze strony Marysi jako oznakę, że kobieta kryje kogoś w sprawie zbrodni i boi się o życie swoich bliskich. Następnie Stiepan spędza kilka nocy z Marysią. Czuje, że żona coś ukrywa w kwestii swoich przestępstw. Na domiar złego Kuczniew podpowiada Marysi, by zaczęła pozorować obłąkanie.

Ignatij decyduje się uciec z teatru. Gruszeńka odkrywa, że mężczyzna ma poważne kłopoty. Wyrusza więc na jego poszukiwania. W tym samym czasie aktorki teatru nadal robią wszystko, aby skłócić dziewczynę z Goriuchinem. Każda z nich bowiem chciałaby zastąpić solistkę.

Ataman, chcąc znaleźć Fiodorowi jakieś zajęcie, które zajęłoby jego czas, decyduje się urządzić specjalne szkolenie dla młodych Kozaków.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  Netflix zapowiada seriale na 2022 rok. Które tytuły będą kontynuowane? [LISTA]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP