Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 238 - STRESZCZENIE. Trójkąt miłosny [06.12]

03.12.2021 12:57
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 238. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja  TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 238 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"?  Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 238. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 238 – STRESZCZENIE

Streszczenie 238. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Marysia decyduje się wyznać prawdę Koźmie. Oboje decydują się jednak nie wtajemniczać Stiepana. Leźniow orientuje się natomiast, że jest zakochany, a Karasik czuje się już gotowy, by poprosić Gruszeńkę o rękę. Ona jednak w tym samym czasie zwierza się Goriuchinowi, że chyba zakochała się w Leżniowie. W tym samym czasie Fiodor zajmuje się szkoleniem początkujących Kozaków, a Stiepan kolejną noc spędza sam na sam w celi z Marysią.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  HBO wyrzuciło do kosza majątek. Ile kosztował pilot anulowanego serialu w świecie "Gry o tron"?

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP