Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 239 - STRESZCZENIE. Marysia ucieka z więzienia [07.12]

06.12.2021 13:09
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 239. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja  TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 239 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"?  Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 239. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 239 – STRESZCZENIE

Streszczenie 239. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Marysia ucieka z aresztu. Następnie Koźma pomaga dziewczynie ukryć się przed policją. O wszystkim dowiaduje się Wasilij, który zauważa zniknięcie atamańskiego konia i łączy ze sobą fakty. Lubasza podejrzewa, że ojciec uciekinierki może być zamieszany w sprawę. Koźma w tym czasie zwraca się do Alony i Stiepana z prośbą, aby uwierzyli w słowa Marysi w sprawie zbrodni.

W trakcie tych wydarzeń, Fiodor, skonfliktowany ze starym atamanem zamierza sam wyszkolić młodych Kozaków w zaledwie tydzień.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  „Matrix Zmartwychwstania“ z nowym, zaskakującym zwiastunem [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP