Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 240 - STRESZCZENIE. Lebieda wysyła Stiepana na areszt domowy [08.12]

07.12.2021 12:31
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 240. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja  TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 240 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"?  Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 240. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 240 – STRESZCZENIE

Streszczenie 240. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Stiepan dostaje areszt domowy. Lebieda postanawia go w ten sposób ukarać i wyciszyć całą sprawę. Tymczasem Gruszeńka jest zdania, że Leżniow zachował się podle myśląc, że został oczerniony przez Karasika. Zanosi się na pojedynek.

Fiodor w dalszym ciągu trenuje i szkoli młodych Kozaków. Usiłuje dotrzymać obietnicy i zrobić to w zaledwie tydzień.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  "Seks w wielkim mieście": co się stało z Samanthą? Producent zabrał głos

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP