Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 241 - STRESZCZENIE. Leżniow kontra Karasik [10.12]

07.12.2021 23:05
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 241. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja  TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 241 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"?  Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 241. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 241 – STRESZCZENIE

Streszczenie 241. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Mucha nieoczekiwanie zjawia się w stanicy Ignatowskiej. Poszukuje Waśki.

Karasik i Leżniow szykują się zaś do swojego pojedynku. Jeden z nich zaczyna mieć jednak wątpliwości i wpada w panikę. Służący Miszka, który ma już po dziurki w nosie ciągłego poniżania przez swojego przełożonego, decyduje się zamienić z innym woźnicą, który ma przetransportować Karasika na miejsce pojedynku.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  Szefowie HBO bali się o życie głównego aktora jednego z najpopularniejszych seriali

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP