Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 261 - STRESZCZENIE. Stiepan dowiaduje się o Marysi i Kolewanowie [12.01]

11.01.2022 12:42
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 261. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja  TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 261 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"?  Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 261, odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 261 – STRESZCZENIE

Streszczenie 261. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Stiepan poznaje prawdę o wspólnym działaniu Marysi i Kolewanowa. Łukieria i Leżniowa przychodzą mu zdradzić ten sekret. W tym samym czasie w innej części miasteczka Gładysz przekazuje Anfisie informację o wyznaniach doktora. Kobieta usiłuje jak najszybciej uprzedzić Kolewanowa. Ten jednak gdzieś zniknął, zamykając wcześniej w swoim domu wścibskiego Kuczniewa. Wkrótce adwokata poszukuje policja i po paru godzinach znajduje w lokum mężczyzny. 

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  „Emily w Paryżu” wznowiona na dwa kolejne sezony. Netflix nagradza fanów

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP