Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 29 - STRESZCZENIE. Stiepan ratuje Timocha [14.01]

12.01.2021 11:45
kadr z serialu "Kozacka miłość"
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością.

Kozacka miłość” to nowa propozycja TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 29 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 29. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Kozacka miłość”, odcinek 29 – STRESZCZENIE

Streszczenie 29. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Gdy Olga uświadamia sobie, że stała się ofiarą intrygi Marysi i była jedynie pionkiem w jej grze, przeprasza Kozaków i postanawia wyjechać.

Timocha chowa się w bani, by uciec przed ścigającymi go Kozakami. Następnie Stiepan wywozi go ze stanicy, ukrywając go na wozie przewożącym siano.

Marysia przypadkiem znajduje u męża skradzioną broszkę. W tym czasie Kozacy znajdują zabawkę, którą Koźma zrobił kiedyś dla Marysi w tajnym schowku bandytów, który pełny jest innych zrabowanych rzeczy.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

 „Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: Najciekawsze serialowe premiery 2021 roku. Na które produkcje czekamy najbardziej? [LISTA] 

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiał  prasowe TVP