Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 3 - STRESZCZENIE. Dramat na ślubie. Pan młody ucieka do innej [2.12]

01.12.2020 12:02
kadr z serialu "Kozacka miłość"
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością.

W premierowym odcinku podczas przejażdżki bryczką dochodzi do groźnego wydarzenia. Kobieta o mały włos nie wypadła z powozu. Na szczęście z opresji uratował ją biedny szlachcic Stiepan Gruszin, który akurat podróżował drogą, aby dotrzeć do jej rodzinnej wioski. Marysia z marszu zakochuje się w mężczyźnie i za wszelką cenę chce, by został jej mężem. Nie zważając na zdanie rodziny, konwenanse, czy inne przeciwności losu, kobieta pragnie być ze Stepanem już na zawsze. Czy tak jednak zechce nieubłagalny los? Tego dowiecie się z serialu „Kozacka miłość”.

Zobacz także

„Kozacka miłość”, odc. 3 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 3. odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 3. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Kozacka miłość”, odcinek 3 – STRESZCZENIE

Streszczenie 3. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Początek wesela Stiepana i Marysi zwiastuje nieszczęście. Panna młoda wierzy, że mężczyzna należy tylko do niej. On zaś wzdycha do prawdziwej ukochanej. Nie jest pewny, czy do kobiety dotarła jego wiadomość, więc jest cały w nerwach. Gdy podczas wesela przebrany za kobietę Wasilij informuje Stiepana, że jego kochana Aliona nie żyje, mężczyzna jest zdruzgotany. W mig opuszcza wesele i pędzi do kobiety, aby przekonać się, czy plotki są prawdziwe. Na szczęście okazuje się, że Alionę w ostatniej chwili uratowano. Uradowany Stiepan całuje ją i prosi, by nie wierzyła plotkom, dotyczącym jego i Marysi. Obiecuje wrócić o świcie.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: Dramat gwiazd "Rancza": stracą na obecności serialu na platformie Netflix 

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiał  prasowe TVP