Zamknij

"Kozacka miłość - odcinek 30 - STRESZCZENIE. Popchnięty przez żonę Tichon traci przytomność [15.01]

13.01.2021 15:03
Kadr z serialu "Kozacka miłość"
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością.

Kozacka miłość” to nowa propozycja TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 30 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 30. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Kozacka miłość”, odcinek 30 – STRESZCZENIE

Streszczenie 30. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Stiepan chce pomóc Oldze, więc obiecuje jej, że znajdzie bryczkę, która zawiezie ją do miasta. Przypadkiem wspomina o tym żonie. Marysia oznajmia, że sama zajmie się sprawą.

Griorij informuje córkę, że Alona uciekła. Mężczyzna jest gotowy przyznać się do wszystkiego. Dziewzyna jednak nie zamierza pozwolić, by prawda ujrzała światło dzienne.

Tichon zostaje przypadkowo popchnięty przez żonę. Niefortunnie uderza się w głowę i traci przytomność. Warwara boi się o jego życie.

Bogdan na wszelkie sposoby próbuje zatrzymać zbiegłych katorżników. Z pomocą nieoczekiwanie przychodzi mu Kożma. Czy razem uda im się wykonać zadanie?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: Artur Barciś wycięty z serialu TVP "Osiecka". "Przyczyny, o których mi nie wiadomo".

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiał  prasowe TVP