Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 32 - STRESZCZENIE. Oksana chce wzbudzić zazdrość Fiodora [19.01]

15.01.2021 10:54
Kadr z serialu "Kozacka miłość"
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością.

Kozacka miłość” to nowa propozycja TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 32 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 32. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Kozacka miłość”, odcinek 32 – STRESZCZENIE

Streszczenie 32. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Anfisa kradnie kosztowności, należące do Kolewanowa. Aby zmylić trop mężczyzny, część biżuterii podrzuca do komnat służby.

Karasik potajemnie wywozi Alonę z miasta. Po drodze zajeżdżają na przystanek do stanicy. Wtedy dziewczyna dostrzega, jak troskliwie Stiepan opiekuje się Marysią.

Warwara i Tichon są przerażeni nagłym zniknięciem córki.

Oksana próbuje uwieść Bogdana. Chce w ten sposób wywołać zazdrość Fiodora i wymusić na nim jakąś deklarację.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

 „Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: Najlepsze seriale Netflixa. 10 produkcji zasługujących na wyróżnienie - wybór redakcji.

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP