Zamknij

Kozacka miłość - odcinek 37 - STRESZCZENIE. Alona chce zerwać kontakt z Kolewanowem [26.01]

22.01.2021 14:35
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością.

Kozacka miłość” to nowa propozycja TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 37 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 37. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Kozacka miłość”, odcinek 37 – STRESZCZENIE

Streszczenie 37. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Alona, wraz z Karasikiem, zjawia się w domu Kolewanowa. Oznajmia mu, że od teraz zrywa z nim wszystkie kontakty. Ich burzliwą rozmowę przerywa nagłe pojawienie się Olgi. Kupiec przedstawia Oldze dziewczynę jako swoją siostrzenicę, która przyjechała w odwiedziny wraz z narzeczonym. Alona nie prostuje tych słów.

Ilja rozmawia z siostrą na temat przyszłości. Dowiaduje się, że Olga nie zamierza wychodzić za mąż za Piotra. Za to Nikoła wydaje się odpowiednim kandydatem.

Fiodor błaga Serafima, żeby ten pojechał do Konstantynowa i pomógł mu uratować Rogożynę. Mężczyzna odmawia. Niedługo potem potajemnie sam jednak wyrusza do miasta, gdzie spotyka się z Olgą i jej bratem. Wszyscy się radują.

Grigorij wyznaje synowi, że jest winien samobójczej śmierci córki Serafima.  

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: Nowy serial w świecie „Gry o tron”. HBO zdecydowało się na adaptację „Opowieści z Siedmiu Królestw”? 

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiał  prasowe TVP