Zamknij

Kozacka miłość - odcinek 57 - STRESZCZENIE. Miroszka umiera na rękach Serafima [23.02]

19.02.2021 13:07
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością.

Kozacka miłość” to nowa propozycja TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

 „Kozacka miłość”, odc. 57– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 57. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Kozacka miłość”, odcinek 57 – STRESZCZENIE

Streszczenie 57. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Miroszka, pobity przez Kozaków, umiera na rękach Serafima. Na cmentarzu Tatiana opowiada Oldze historię miłości Stiepana i Alony.

Marysia jest zazdrosna o Katię. Próbując poczuć się lepsza, szykanuje biedną, prostą dziewczynę, która nie potrafi czytać, ani pisać. Stiepan obiecuje służącej, że ją tego nauczy. W cyrkule Siemionow daje Gruszynowi serię upokarzających zadań.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: Gorące sceny w "Sanatorium Miłości". Seniorzy poszli na całość w jacuzzi! [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiał  prasowe TVP