Zamknij

Kozacka miłość - odcinek 58 - STRESZCZENIE. Olga przerażona, że Stiepan nie żyje [24.02]

22.02.2021 11:30
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością.

Kozacka miłość” to nowa propozycja TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

 „Kozacka miłość”, odc. 58– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 58. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Kozacka miłość”, odcinek 58 – STRESZCZENIE

Streszczenie 58. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Olga podejrzewa, że zabity Stiepan, o którym wszyscy mówią, to mąż Marysi. Prosi więc Ilję, aby ten spróbował poznać więcej szczegółów na temat młodzieńca ze stanicy. Tatiania również twierdzi, że widziała Gruszyna. Kolewanow wysyła ją na wieś. Robi to, bojąc się, że jego tajemnica wyjdzie na jaw.

Marysia dostaje list z Ustiużyna. Wyjeżdża w pośpiechu, zabierając ze sobą Katię. Timofiej pokazuje karczmarzowi kosztowności, które ma przy sobie. Nie spodziewa się jednak, że ten natychmiast będzie chciał go okraść.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: „Kevin Can F**k Himself” - nowy niepokorny sitcom o „perfekcyjnej pani domu” z zapędami mordercy.

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiał  prasowe TVP