Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 59 - STRESZCZENIE. Marysia porzuca Katię [25.02]

23.02.2021 12:05
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością.

Kozacka miłość” to nowa propozycja TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

 „Kozacka miłość”, odc. 59– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 59. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 59 – STRESZCZENIE

Streszczenie 59. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Podczas wspólnej podróży powozem, Marysia niespodziewanie zatrzymuje się i wysadza Katię, zostawiając ją w środku stepu. Przerażona dziewczyna nie wie, co robić. Na szczęście przypadkiem spotyka po drodze Koźmę. W tym samym czasie jej pani dociera do Warwawy. Przywozi ze sobą zastaw, którego żądała wierzycielka.

Tichon wyjawia Marysi, że jego żona szantażuje zabójcę Iwana. Kolewanow zaś prosi Gładysza, żeby na jakiś czas pozbył się Stiepana. Chce by ten usunął jego nazwisko ze spisu funkcjonariuszy. Niebawem Gruszyn dostaje nakaz wyjazdu do Ustiużyna.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: „Chyłka: Inwigilacja“ – kiedy premiera nowych odcinków przygód słynnej pani prawnik?

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiał  prasowe TVP