Zamknij

"Kozacka miłość" – odcinek 6 - STRESZCZENIE. Stiepan rozpacza po "śmierci" Aliony [7.12]

04.12.2020 12:50
kadr z serialu "Kozacka miłość"
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością.

„Kozacka miłość” to nowa propozycja TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

Zobacz także

„Kozacka miłość”, odc. 6 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 6. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 6 – STRESZCZENIE

Streszczenie 6. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Stiepan dochodzi do siebie w domu Sotników. Marysia mówi mu, że ma szczęście, że żyje, gdyż zbiegły bandyta postrzelił go i zabił Alionę. Stiepan nie wierzy w słowa dziewczyny. Nie może pogodzić się ze śmiercią ukochanej. Rodzina Marysi przedstawia mu więc zeznania fałszywych świadków. Mężczyzna chce jednak dalej poszukiwać ukochanej, więc planuje wybrać się do kupca Kolewanowa.

Lokaj Ignatij radzi więc Kolewanowi, by ten wyjechał z Alioną za granicę, a „kiedy dziewczyna mu się znudzi”, jak mówi, po prostu zostawi ją tam i wróci do miasteczka, by ożenić się z Olgą.

W tym czasie zrozpaczona Aliona wypłakuje morze łez na (fałszywym) grobie Stiepana. Przysięga mu wierność aż po grób.

Koźma ucieka z domu Sotników do miasta. Stara dowiedzieć się czegoś o losie Aliony.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: TVP pokazała zwiastun serialu "Osiecka". Premiera jeszcze w grudniu [WIDEO].

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiał  prasowe TVP