Zamknij

Kozacka miłość - odcinek 60 - STRESZCZENIE. Marysia kupuje truciznę [26.02]

24.02.2021 15:55
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością.

Kozacka miłość” to nowa propozycja TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

 „Kozacka miłość”, odc. 60– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 60. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Kozacka miłość”, odcinek 60 – STRESZCZENIE

Streszczenie 60. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Nikoła opowiada Oldze o intrygach Marysi, które diametralnie zmieniły życie Alony. Rogożyna, nie bacząc na swoje uczucia do młodego Sotnika, natychmiast wyjeżdża. Tymczasem Maria kupuje truciznę od Serafima. Dla kogo ma być przeznaczona?

Policjanci z Ustiużyna grają na zwłokę. Chcą zatrzymać Stiepana w pracy i w ten sposób odłożyć jego wizytę u rodziców. Plan pali jednak na panewce i Gruszyn dowiaduje się od, że jego ukochana żyje.

Dunia nie może zaś pogodzić się z trudną przeszłością Katii. Prowadzi to kłótni między dziewczynami.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: Disney + ostrzega przed Muppetami. Odcinki serialu zostały uzupełnione komentarzem

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiał  prasowe TVP