Zamknij

Kozacka miłość - odcinek 61 - STRESZCZENIE. Marysia chce otruć Warwarę [01.03]

24.02.2021 16:13
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością.

Kozacka miłość” to nowa propozycja TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

 „Kozacka miłość”, odc. 61– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 61. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 61 – STRESZCZENIE

Streszczenie 61. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Marysia dodaje truciznę do filiżanki Warwary. Olga jest bliska śmierci.

Ilja prosi policję o zwolnienie Nikoły z aresztu. Chce zabrać go do siostry. Anfisa upija Ignatija. Chce w ten sposób wyciągnąć z niego informacje o Kolewanowie. W tym samym czasie Stiepan wywyputje Tichona o Alonę. Dowiaduje się, że kobieta jest nieszczęśliwa w małżeństwie i wyjechała za granicę.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: Netflix zapowiada superbohaterski serial "Dziedzictwo Jowisza". Kiedy premiera? [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiał  prasowe TVP