Zamknij

Kozacka miłość - odcinek 62 - STRESZCZENIE. Stiepan bada śmierć Warwary [02.03]

25.02.2021 10:58
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością.

Kozacka miłość” to nowa propozycja TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

 „Kozacka miłość”, odc. 62– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 62. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Kozacka miłość”, odcinek 62 – STRESZCZENIE

Streszczenie 62. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Nikoła prosi ojca o błogosławieństwo. Początkowo Grigorij odmawia. Zmienia jednak zdanie, gdy dowiaduje się, że Olga jest umierająca.

Pijany Tichon zostaje zaprowadzony na posterunek. Stiepan nie wierzy jednak w jego zeznania. Podskórnie czuje, że to nie on zabił Warwawę. Policjanci, szukając innego podeJrzanego, decydują się oddać rzeczy pozostawione u Warwary w zastaw.

Anfisa prosi Tita o przysługę. Chce, aby ten wyciągnął od Ignatija ważne informacje na temat Kolewanowa. W tym czasie Gruszynowie proponują pracę Koźmie i jego kompanom.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: „Frasier” – kultowy sitcom powraca. Fani wniebowzięci

„Frasier” – kultowy sitcom powraca. Fani wniebowzięci
Więcej: https://www.radiozet.pl/Seriale/Frasier-kultowy-sitcom-powraca-Fani-wniebowzieci

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiał  prasowe TVP