Zamknij

Kozacka miłość - odcinek 63 - STRESZCZENIE. Sofia składa fałszywe zeznania [03.03]

26.02.2021 10:09
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 63. odcinku serialu? 

Kozacka miłość” to nowa propozycja TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

 „Kozacka miłość”, odc. 63– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 63. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Kozacka miłość”, odcinek 63 – STRESZCZENIE

Streszczenie 63. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Kolewanow uprzedza Marysię, że Stiepan jest w Ustiużynie. Sofia składa fałszywe zeznania, obciążając Tichona. Gruszyn przyznaje, że był u Warwary niedługo przed jej śmiercią. Katia nie wytrzymuje ciągłej krytyki. Wraca do swojego poprzedniego zajęcia. Po ślubie stan Olgi się pogarsza. Nikoła i Ilja zabierają ją do stanicy.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: „Szybki Cash” – nowy serial Netflixa kontynuuje popularną szwedzką serię filmową. Kiedy premiera?

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiał  prasowe TVP