Zamknij

Kozacka miłość - odcinek 64 - STRESZCZENIE. Gruszyn napastuje Alonę [04.03]

01.03.2021 12:33
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 64. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

 „Kozacka miłość”, odc. 64– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 64. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Kozacka miłość”, odcinek 64 – STRESZCZENIE

Streszczenie 64. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Stiepan ucieka z przesłuchania, by wyjaśnić wszystko Alonie. Dziewczyna zataja przed nim, że wciąż darzy go uczuciem. Zdenerwowany Gruszyn oskarża ją zaś o interesowność. Podczas napadu gniewu, zaczyna ją napastować.

Oksana zgadza się na oświadczyny Konstantyna. Kozak, choć nie jest już młody, przyrzeka, że uszczęśliwi kobietę. Marysia jest roztrzęsiona po odejściu męża. Bogdan obiecuje jej pomóc. Olga natomiast w ciężkim stanie trafia ponownie pod opiekę Serafima.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

 „Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: Złote Globy 2021 rozdane. "The Crown" bezkonkurencyjne, jest też historyczne rozdanie/

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiał  prasowe TVP