Zamknij

Kozacka miłość - odcinek 65 - STRESZCZENIE. Luba zazdrosna o Marysię [05.03]

02.03.2021 12:36
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 65. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

 „Kozacka miłość”, odc. 65– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 65. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Kozacka miłość”, odcinek 65 – STRESZCZENIE

Streszczenie 65. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Marysia jest przekonana, że dzięki pomocy Serafima mogłaby sprawić, że mąż do niej wróci. Sęk tkwi w tym, że uzdrowiciel odmawia jej pomocy. Co więcej – gdy Stiepan pojawia się w domu żony, dochodzi do szarpaniny. Bogdan, widząc poranioną dziewczynę, poprzysięga zemstę na rywalu.

W tym samym czasie zazdrosna Luba wyrzuca mężczyznę z domu. Rozpacza przy tym, że jej wybranek wciąż kocha Marysię.

Olga chce, by Ilja był szczęśliwy. Prosi Nikołę, by sprowadził Alonę, w której brat od dawna jest zakochany. 

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: "Przyjaciółki": Mateusz Damięcki dołączył do obsady! Kogo zagra w nowych odcinkach?

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiał prasowe TVP