Zamknij

Kozacka miłość - odcinek 67 - STRESZCZENIE. Oksana i Konstantyn pobierają się [09.03]

04.03.2021 15:39
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 67. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

 „Kozacka miłość”, odc. 67– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 67. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Kozacka miłość”, odcinek 67 – STRESZCZENIE

Streszczenie 67. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco: 

Oksana i Konstantyn pobierają się. Niespodziewanie na ich przyjęciu weselnym zjawia się nieproszony Fiodor. Gruszynowie nie przepadają za żoną Stiepana. Marysia usiłuje zrobić wszystko, by w końcu zdobyć ich sympatię.

Marysia przyznaje, że w dniu zabójstwa widziała Warwarę. Chwilę później składa jednak fałszywe zeznania, które mogą obciążać ojca Alony. Do morderstwa przyznaje się też Tichon. Chce w ten sposób uchronić swoją córkę przed wysokimi opłatami za adwokata.

Nikoła zwraca się z prośbą do Olgi. Chodzi o umożliwienie mu odwiedzin ojca.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: "Komisarz Mama" - OBSADA: kto gra w serialu Polsatu i o czym on jest?

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiał  prasowe TVP