Zamknij

Kozacka miłość - odcinek 68 - STRESZCZENIE. Fiodor uwodzi Oksanę podczas jej wesela z innym [10.03]

05.03.2021 10:38
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 68. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

 „Kozacka miłość”, odc. 68– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 68. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Kozacka miłość”, odcinek 68 – STRESZCZENIE

Streszczenie 68. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Nieoczekiwane pojawienie się Fiodora na przyjęciu weselnym Oksany i Konstantyna wywołuje szok i niedowierzanie zebranych gości oraz niezadowolenie samej panny młodej. Zwłaszcza, gdy nieoczekiwany gość na oczach wszystkich zaczyna uwodzić kobietę.

W tym samym czasie Tytus zwraca się do Anfisy z ofertą sprzedaży informacji na temat pustego grobu Stiepana.

Alona udaje się natomiast na posterunek policji. Tam dowiaduje się, że jednymi ze świadków morderstwa jej matki są rodzice Stiepana. Kobieta wybiera się do Głuszynów, by poznać wreszcie prawdę. Nikoła zaś zaczyna konstultacje na temat sprawy i nieoczekiwanego przyznania się do winy przez swojego ojca, ze znanym adwokatem.

 

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiał  prasowe TVP