Zamknij

Kozacka miłość - odcinek 69 - STRESZCZENIE. Fiodor wdaje się w romans z Oksaną [11.03]

05.03.2021 17:12
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 69. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

 „Kozacka miłość”, odc. 69– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 69. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 69 – STRESZCZENIE

Streszczenie 69. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Anfisa z nieskrywaną satysfakcją informuje Gładysza, że zna sekret opustoszałego grobu Stiepana. Mężczyzna jest zatrwożony. Orientuje się, że jego pozycja zaczyna wisieć na włosku.

Ignatij za poleceniem Kolewanowa ma opuścić dom. Tytus podsuwa mu myśl, jak wybrnąć z sytuacji.

Fiodor spędza pełną uniesień noc z Oksaną, która niedawno wzięła za męża Konstantyna. Hulanki nie trwają jednak zbyt długo, gdyż wkrótce w tajemniczych okolicznościach mężczyzna zostaje ranny. Wtedy Olga zwraca się o pilną pomoc do Serafima.

 

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiał  prasowe TVP