Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 87 - STRESZCZENIE. Marysia ofiarą przemocy [07.04]

06.04.2021 11:12
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 87. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 87 STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 87. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Kozacka miłość”, odcinek 87 – STRESZCZENIE

Streszczenie 87. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Luba, pod nieobecność Stiepana, dopuszcza się przemocy wobec Marysi. Kobieta zgłasza zajście Stiepanowi, pracującemu przecież w policji. Jest przerażona, mówi że może poronić. Mężczyzna zapewnia, że postara się pomóc.

Adwokat umawia spotkanie. Chce w ten sposób zyskać względy Kolewanowa i poniżyć Alonę. W tym czasie Fiodor, na polecenie Nikoły, jedzie do stanicy. Ataman, chcąc ocalić honor rodziny, proponuje Konstantinowi wstąpienie do wojska. Oksana natomiast dość nieoczekiwania zarzeka się, że zdecydowała się iść do klasztoru.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: Wiesław Wójcik nie żyje. Aktor "Korony królów" miał 75 lat

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiał  prasowe TVP

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET