Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 88 - STRESZCZENIE. Kuczniew wyzywa Ilję na pojedynek [09.04]

07.04.2021 11:42
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 88. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 88 STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 88. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Kozacka miłość”, odcinek 88 – STRESZCZENIE

Streszczenie 88. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Ilja Rogożyn, wściekły na to jak adwokat poniżył Alonę, atakuje Kuczniewa. Ten w odpowiedzi proponuje prawdziwy pojedynek. Ilja na sekundanta wybiera Nikołę. Prosi go jednak, by o niczym nie mówił Oldze.

Anfisa próbuje namówić Gładysza, by ten zwolnił Stiepana z posterunku. Gruszyn zaś stara się wymóc na przełożonym wszczęcie śledztwa w sprawie tajemniczej działalności kobiety.

W trakcie podróży do klasztoru Oksana spotyka Fiodora. Czy uzna to za znak, że nie powinna wstępować do zakonu?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: „Ojciec Mateusz” przeniesie akcję do Wrocławia. Co wiemy o nowych odcinkach słynnego serialu?

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiał  prasowe TVP

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET