Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 89 - STRESZCZENIE. Czas na pojedynek! [09.04]

08.04.2021 11:44
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 89. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 89 STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 89. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Kozacka miłość”, odcinek 89 – STRESZCZENIE

Streszczenie 89. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Ilja i Kuczniew stawiają się poza miastem w wyznaczonym miejscu w celu przeprowadzenia pojedynku. Ich plan zostaje jednak udaremniony. Zaniepokojone Olga i Alona zawiadomiły bowiem policję, która skutecznie rozdziela obie zwaśnione strony.

Stiepan nakłania Waśkę, by ten został świadkiem w sprawie Anfisy. Mężczyzna pragnie udowodnić, że kobieta dopuszczała się przemocy wobec swoich pracownic.

Oksana i Fiodor uciekają z miasta, by spędzić wspólnie noc w zacisznym szałasie w środku lasu. Tam odnajduje ich Marysia. Przekonuje ich, by nie wracali w najbliższych dniach do stanicy, bo trwają tam właśnie przygotowania do pogrzebu Bogdana.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiał  prasowe TVP

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET