Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 95 - STRESZCZENIE. Oksana ucieka do Fiodora [19.04]

15.04.2021 16:23
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 95. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 95 ­­– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 95. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 95 – STRESZCZENIE

Streszczenie 95. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Iłłarion Gruszyn zatrudnia Alonę jako służącą. Chce jej w ten sposób pomóc w trudnej sytuacji. Proponuje jej także, by wraz z ojcem, przeniosła się do jego domu na stałe.

Stiepan wyjeżdża do Ustiażyna, aby załatwić pilne służbowe sprawy. Gdy przy okazji, bez wcześniejszej zapowiedzi, odwiedza dom ojca, jest zaskoczony, że spotyka tam Skorniakowa.

Koźma odnajduje Katję. Siłą zaciąga ją do cerkwi i próbuje zmusić do ślubu. Dziewczyna protestuje. Oksana ucieka z zajazdu i udaje się do Fiodora. Ku jej prarzażeniu,mężczyzna odtrąca jej zaloty, mówiąc że kocha Olgę.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: „Behawiorysta“ – nowy serial na podstawie Remigiusza Mroza. Co już wiemy o produkcji Playera?

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiał  prasowe TVP

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET