Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 96 - STRESZCZENIE. Serafilm szykuje zemstę na FIodorze [20.04]

16.04.2021 11:18
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 96. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 96 ­­– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 96. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Kozacka miłość”, odcinek 96 – STRESZCZENIE

Streszczenie 96. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Oksana opowiada Serafimowi zawiłą historię swojego życia. Po wysłuchaniu jej mężczyzna decyduje się pomóc kobiecie wrócić do rodziców. Obmyśla też plan zemsty na Fiodorze.

Marysia boi się, że prawda o oszustwie w sprawie śmierci Oksany wyjdzie na jaw. Aby zapobiec takiemu rozwojowi wypadków, namawia Fiodora, by przystąpił do działania.

Koźma chce naprawić swoją relację z Katją. Stara się jak może, by ich znajomość ponownie rozkwitła. Dziewczyna jest jednak nieugięta. W tym czasie Iłłarion i Tichon obmyślają plan, dzięki któremu na nowo połączą Stiepana i Alonę.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: "The Crown": książę Filip był oburzony jednym z wątków. Po jego śmierci ujawniono szczegóły

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiał  prasowe TVP

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET