Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 99 - STRESZCZENIE. Marysia ponownie morduje [23.04]

21.04.2021 09:35
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 99. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 99 ­­– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 99. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Kozacka miłość”, odcinek 99 – STRESZCZENIE

Streszczenie 99. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Iłłarion, otruty ziołami podanymi mu przez Marysię, umiera. Morderczyni tymczasem udaje się do Ustiużyna, by poinformować Stiepana o śmierci jego ojca.

Anfisa i Gładysz wdają się w kolejną awanturę spowodowaną przez obecność Ustyiny. Ta zaś próbuje wkupić się w łaski Prystawa. Ma nadzieję, że w ten sposoób uda jej się uchronić przed śledztwem Stiepana w sprawie rzekomej mogiły Alony. Kolewanow też jest wściekły na Anfisę. Ma jej za złe, że przekazała dom rodziców Alony innemu kupcowi, a nie pozwoliła mu odkupić majątku.

Wiera bardzo mocno przeżywa brak wieści o córce, a Konstantyn przypadkiem odkrywa, że jego żona żuje.

Ilja i Stiepan kłócą się o małżeństwo z Aloną. Spór kończy Skorniakowa. Oznajmia, że wyjdzie za Rogożyna, a Gruszyn ma zostawić ją w spokoju. Wkrótce jednak mężczyzna namawia Marfę, by pomogła mu zorganizować z ukochaną spotkanie.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: "M jak miłość": jedna z największych gwiazd produkcji wraca do serialu

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiał  prasowe TVP

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET