Zamknij

"Krawcowa z Madrytu" - odcinki 12 i 13 - STRESZCZENIE. Sira świętuje Nowy Rok [14.06]

08.06.2021 12:50
Krawcowa z Madrytu - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Krawcowa z Madrytu” to hiszpański serial historyczny, emitowany przez TVP2. Produkcja bazuje na bestsellerowej powieści Marii Dueńas i opowiada burzliwe losy Sira Quiroga, młodej krawcowej o wielkim talencie, która w przededniu hiszpańskiej wojny domowej wyjeżdża z kraju. Serial przybliża nie tylko losy bohaterki, ale i tło społeczno-polityczne lat 30. XX wieku. Co wydarzy się w nowym odcinku serialu?

Krawcowa z Madrytu (org. „El Tiempo entre Costuras”) to nowa propozycja ramówki stacji TVP2. Hiszpański serial przybliża historię Marii Dueńas, ukazując w jaki sposób kobieta stała się wpływową krawcową z własnym atelier i wplątała się w aferę polityczną na najwyższych szczeblach władzy. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w ostatnich odcinkach? 

„Krawcowa z Madrytu”, odc. 12 i 13 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu „Krawcowa z Madrytu”? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 12. i 13. odcinek serialu „Krawcowa z Madrytu” i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Krawcowa z Madrytu” – odcinek 12 i 13– STRESZCZENIE

W 12. odcinku Sira celebruje Sylwestra 1940/1941 na balu w kasynie w Madrycie. Wszystko za sprawą zaproszenia od klientki. Podczas zabawy, dochodzi do nieoczekiwanego spotkania, które po raz kolejny może zdemaskować Sirę jako agentkę. To byłby najgorszy moment, gdyż kobieta otrzymuje właśnie kolejne zlecenie. Donia Manuela pomaga jej zwabić Frau Sterling do pracowni, gdzie obie będą próbowały uzyskać od niej newralgiczne informacje.

W 13. odcinku serialu Sira stara się jeszcze mocniej niż dotychczas wkraść w łaski Da Silvy. Kobietę interesują przede wszystkim wszelkie sprawy związane z jego współpracą z nazistami. Wkrótce jej plan się powiedzie, gdy mężczyzna nieoczekiwanie zaprosi ją na wakacje do Portugalii. Na miejscu okazuje się, że będzie musiała nieźle się postarać, by odnaleźć wrażliwe dane, gdyż na krok nie odstępuje od niej szofer Manuel. Sira szybko orientuje się także, że ważną osobą w codziennej działalności Da Silvy jest jego sekretarka, Beatriz Oliviera.

Po raz kolejny Sira może zostać zdemaskowana. Tym razem, gdy na ulicy przypadkiem spotyka Marcusa. Udaje, że go nie zna, ale szofer mógł nabrać podejrzeń.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Krawcowa z Madrytu” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Krawcowa z Madrytu” będą emitowane na antenie TVP2. UWAGA! W poniedziałek 14 czerwca emisja odcinków będzie w niestandardowych godzinach, tj. o 21.50 i 22.50. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: "Cień i kość": 2. sezon hitu oficjalnie potwierdzony! Serial obejrzało już 55 mln widzów [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP