Zamknij

"Krawcowa z Madrytu" - odcinki 14 i 15 - STRESZCZENIE. Sira jedzie do Lizbony [15.06]

08.06.2021 13:14
Krawcowa z Madrytu - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Krawcowa z Madrytu” to hiszpański serial historyczny, emitowany przez TVP2. Produkcja bazuje na bestsellerowej powieści Marii Dueńas i opowiada burzliwe losy Sira Quiroga, młodej krawcowej o wielkim talencie, która w przededniu hiszpańskiej wojny domowej wyjeżdża z kraju. Serial przybliża nie tylko losy bohaterki, ale i tło społeczno-polityczne lat 30. XX wieku. Co wydarzy się w nowych odcinkach serialu?

Krawcowa z Madrytu (org. „El Tiempo entre Costuras”) to nowa propozycja ramówki stacji TVP2. Hiszpański serial przybliża historię Marii Dueńas, ukazując w jaki sposób kobieta stała się wpływową krawcową z własnym atelier i wplątała się w aferę polityczną na najwyższych szczeblach władzy. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w ostatnich odcinkach?

„Krawcowa z Madrytu”, odc. 14 i 15 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu „Krawcowa z Madrytu”? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 14. i 15. odcinek serialu „Krawcowa z Madrytu” i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Krawcowa z Madrytu” – odcinek 14 i 15– STRESZCZENIE 

W 14. odcinku Sira otrzymuje pomoc od Beatriz. Okazuje się, że sekretarka również zbiera dowody na współpracę Da Silvy z nazistami. Agentka postanawia także przejąć mikrofilm, który Manuelowi przekazali Niemcy. Musi działać wyjątkowo zwinnie i szybko, bo właśnie dowiedziała się, że mężczyzna zamierza pozbyć się ludzi, którzy mogą mu zaszkodzić. Na tej liście znajduje się też Marcus Logan. Sira postanawia go ratować. Mimo burzliwej przeszłości, nie pragnie jego śmierci.

W 15. odcinku serialu „Krawcowa z Madrytu” Sira w tajemnicy odwiedza Rosalindę, która obecnie przebywa w Lizbonie. Prosi przyjaciółkę, by ta wykorzystała swoje znajomości i skontaktowała się z Macusem. Rosalinda obmyśla ryzykowny plan. Para miałaby spotkać się w klubie, na oczach tłumu. Sprawy się komplikują, bo nagle Da Silva coraz silniej zaczyna walczyć o względy Siry. W tym samym czasie Marcus zaczyna namawiać ją, by razem uciekli z Portugalii.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Krawcowa z Madrytu” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Krawcowa z Madrytu” będą emitowane na antenie TVP2. UWAGA! We wtorek czerwca emisja odcinków będzie w niestandardowych godzinach, tj. o 21.50 i 22.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: "Dom z papieru": Uwielbiane postaci i nowi bohaterowie na oficjalnych fotosach z 5. sezonu [GALERIA]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP