Zamknij

"Krawcowa z Madrytu" - odcinki 8 i 9 - STRESZCZENIE. Sira zostaje tajną agentką wywiadu [08.06]

07.06.2021 11:46
Krawcowa z Madrytu - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Krawcowa z Madrytu” to hiszpański serial historyczny, emitowany przez TVP2. Produkcja bazuje na bestsellerowej powieści Marii Dueńas i opowiada burzliwe losy Sira Quiroga, młodej krawcowej o wielkim talencie, która w przededniu hiszpańskiej wojny domowej wyjeżdża z kraju. Serial przybliża nie tylko losy bohaterki, ale i tło społeczno-polityczne lat 30. XX wieku. Co wydarzy się w nowym odcinku serialu?

Krawcowa z Madrytu (org. „El Tiempo entre Costuras”) to nowa propozycja ramówki stacji TVP2. Hiszpański serial przybliża historię Marii Dueńas, ukazując w jaki sposób kobieta stała się wpływową krawcową z własnym atelier i wplątała się w aferę polityczną na najwyższych szczeblach władzy. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w ostatnim odcinku?

„Krawcowa z Madrytu”, odc. 8 i 9 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu „Krawcowa z Madrytu”? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 8. i 9. odcinek serialu „Krawcowa z Madrytu” i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Krawcowa z Madrytu” – odcinek 8 i 9 – STRESZCZENIE

Streszczenie 8. i 9. odcinka serialu „Krawcowa z Madrytu” prezentuje się następująco:

W 8. odcinku serialu Sira namawia Marcusa do kradzieży wekslu z domu niemieckiego urzędnika. W ten sposób chce uratować przyjaciółkę. Dziennikarz zgadza się, ale ucieka z miejsca zbrodni w ostatniej chwili. Gdy myśli, że proceder uszedł mu na sucho, nagle zostaje rozpoznany i musi natychmiast opuścić Maroko. 

Równocześnie plan powodzi się na tyle, ze w końcu udaje się pozbyć z życia kobiet natarczywego męża Rosalindy. Dzięki temu Brytyjka może na nowo cieszyć się szczęściem u boku prawdziwego ukochanego.

Wojna domowa w Hiszpanii dobiega końca. Po ogłoszeniu zwycięstwa, Beigbeder zostaje mianowany ministrem w rządzie Franco.

W 9. odcinku serialu Sira już oficjalnie rozpoczyna współpracę z wywiadem Wielkiej Brytanii. Dzięki pracy otrzymuje od rządu nową tożsamość i nowe dokumenty, dzęki czemu już we wrześniu 1940 roku może wrócić do Madrytu. Otwiera tam salon fryzjerski. Informacje zdobyte podczas tajnych misji, zapisuje szyfrem, a następnie ukrywa w skrupilatnie wybranych miejscach.

Dzięki udanemu pokazowi mody, podczas którego prezentowane są jej autorskie kreacje, zdobywa nowe klientki pochodzące z Niemiec. Biznes się kręci.

Gdy podczas wolnego popołudnia, udaje się do muzeum, musi natychmiast z niego wyjść, bo ma silne poczucie bycia śledzoną. Czy ktoś poznał jej sekret i prawdziwą tożsamość?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Krawcowa z Madrytu” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Krawcowa z Madrytu” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do czwartku po dwa odcinki dziennie – o godzinie 20.55 i 21.50. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: Gwiazdor serialu "Cień i kość" jest fanem "Przyjaciół". Nagrał cover tytułowej piosenki [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP