Zamknij

Dawid Podsiadło zagrał w "Królu" na podstawie książki Szczepana Twardocha. W kogo się wcielił?

14.12.2020 12:05
Dawid Podsiadło
fot. Mateusz Ochocki/ KFP/REPORTER/East News

"Król" to serial na podstawie książki Szczepana Twardocha, który można oglądać na antenie Canal Plus. W serialu pojawił się Dawid Podsiadło. W kogo się wcielił i kiedy "Król" jest emitowany w telewizji? Zdradzamy poniżej.

Dawid Podsiadło zagrał w "Królu" na podstawie książki Szczepana Twardocha. Okazuje się, że było to marzenie muzyka. Jak doszło do takiej współpracy, w kogo wcielił się Podsiadło? Zdradzamy poniżej i podajemy, kiedy można oglądać serial.

Zobacz także:  "Król": Magdalena Boczarska zdradziła, co sądzi o swojej postaci w serialu 

Dawid Podsiadło zagrał w "Królu" na podstawie książki Szczepana Twardocha

Dawid Podsiadło, który jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych muzyków młodego pokolenia, pojawił się w serialu "Król". Jak podaje Telemagazyn.pl - 27-letni artysta marzył o tym, by wystąpić w produkcji, ponieważ urzekła go książka Szczepana Twardocha. 

Gdy przeczytałem „Króla” to byłem bardzo poruszony i szczęśliwy, że trafiłem na tak piękną opowieść. Postanowiłem wyznać te uczucia autorowi powieści, który wysłuchał mnie i nawet się uśmiechnął. Minęło parę lat, a moja radość miała okazję powrócić ze zdwojoną siłą, gdy dostałem wiadomość: „Dawcio, robimy ten serial, mówiłeś, że jeśli będziemy robić i zmieścisz nam się w wizji, to żeby dać znaka. No to dajemy znaka. Chcesz mignąć?” „TOTALNIE.” I taka oto historia mojego mignięcia w „Królu” - podaje Telemagazyn.pl

Dawid Podsiadło pojawia się w 6. odcinku "Króla". Zagrał jednego z muzyków. Poniżej można zobaczyć, jak się prezentował w charakteryzacji.

Przypominamy, że Dawid Podsiadło nigdy nie ukrywał fascynacji kinem. W 2019 roku był producentem filmu "(Nie)znajomi".

"Król": kiedy oglądać na Canal Plus?

Serial "Król" jest emitowany w każdy piątek o godzinie 21.00 na antenie Canal + Premium. Produkcja jest także dostępna w serwisie Canal Plus.

Zobacz także:  "Król": wszystko, co musicie wiedzieć o głośnym serialu CANAL+ 

RadioZET.pl/Telemagazyn.plCanal Plus Polska