Zamknij

Król, sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon? [DATA]

29.12.2020 12:30
Król, sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon? [DATA]
fot. Maciej Kosycarz / KFP/REPORTER/EASTNEWS

Czy będzie 2. sezon "Króla"? Informacji na ten temat szuka wiele osób, które już teraz zastanawiają się, czy polska produkcja będzie kontynuowana i doczeka się kolejnych odcinków. Szczegóły dotyczące tego, kiedy 2. sezon serialu "Król" i czy w ogóle powstanie druga seria, można znaleźć poniżej.

Serial "Król", sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków serialu? Czy w ogóle powstanie kolejna seria polskiej produkcji? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy 2. sezon "Króla" i czy będzie.

Król, sezon 2 - czy będzie drugi sezon serialu?

Wiele osób poszukuje w sieci informacji na temat tego, czy będzie 2. sezon "Króla". Temat ten poruszany jest przede wszystkim przez tych, którzy już teraz zastanawiają się, czy polska produkcja będzie kontynuowana i doczeka się kolejnych odcinków. Trzeba będzie jednak uzbroić się w cierpliwość. Do tej pory nie pojawiły się żadne oficjalne informacje dotyczące powstania 2. sezonu serialu. 

Przypomnijmy, że premiera "Króla" zaplanowana została na drugą połowę 2020 roku, a dokładniej 6 listopada. Wszystkie epizody serialu będzie można oglądać na kanale Canal+ Premium oraz w usłudze VOD Canal+. Polska produkcja będzie składać się z ośmiu odcinków.

Król - ile odcinków ma serial i kiedy oglądać nowe odcinki w Canal+?

Kiedy 2. sezon Króla? [DATA PREMIERY]

Jak już wspominaliśmy powyżej, nie wiadomo jeszcze, kiedy 2. sezon "Króla" i czy produkcja w ogóle będzie kontynuowana. Jeśli tylko pojawią się informacje na ten temat, zamieścimy je w tym miejscu. Artykuł będziemy aktualizować na bieżąco.

Król - gdzie oglądać nowe odcinki serialu online i w telewizji oraz kiedy emisja?

Serial "Król" oparty jest na głośnej powieści Szczepana Twardocha o tym samym tytule. W rolach głównych produkcji zobaczymy Michała Żurawskiego, który wciela się w Jakuba Szapiro, Kacpra Olszewskiego (jako Mosze Bernsztajn) oraz Arkadiusza Jakubika (Kum Kaplica). Ponadto w obsadzie serialu "Król" występują m.in. Magdalena Boczarska (Ryfka Kij), Borys Szyc (Janusz Radziwiłek), Aleksandra Pisula, Paweł Wolak, Bartłomiej Topa, Adam Ferency czy Krzysztof Pieczyński. 

RadioZET.pl