Zamknij

Królestwo kobiet - OBSADA: kto gra w serialu TVN i o czym jest? [STRESZCZENIE]

16.10.2020 11:44
Królestwo kobiet - OBSADA: kto gra w serialu TVN i o czym jest? [STRESZCZENIE]
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER/EASTNEWS

"Królestwo kobiet" to nowy serial TVN, który zadebiutuje w jesiennej ramówce stacji 2020. W rolach głównych wystąpią Krystyna Janda, Gabriela Muskała, Karolina Gruszka i Aleksandra Adamska. Szczegółowe informacje na temat pełnej obsady serialu "Królestwo kobiet" i streszczenie polskiej produkcji, można znaleźć poniżej.

Serial "Królestwo kobiet" - OBSADA, OPIS: kto gra w polskiej produkcji TVN? O czym jest serial? Jaką historię opowiada? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy obsadę serialu "Królestwo kobiet" i streszczenie produkcji.

Królestwo kobiet - OBSADA: kto gra w serialu TVN?

Obsada serialu "Królestwo kobiet" to informacje, które szczególnie interesują wiele osób. Mamy bardzo dobre wiadomości - wszystkie szczegóły o polskiej produkcji są już znane. W rolach głównych występują: Krystyna Janda, Gabriela Muskała, Karolina Gruszka i Aleksandra Adamska. Ponadto w obsadzie "Królestwa kobiet" m.in. Justyna Schneider, Rafał Maćkowiak, Artur Żmijewski czy Jan Peszek.

Za reżyserię natomiast odpowiada Maciej Bochniak.

Królestwo kobiet - ile odcinków ma serial i kiedy oglądać w TVN? [DNI I GODZINY EMISJI]

Serial Królestwo kobiet - STRESZCZENIE: o czym jest? [OPIS]

Streszczenie serialu "Królestwo kobiet", zamieszczone na oficjalnej stronie tvn.pl, brzmi następująco:

„Królestwo Kobiet” to komedia, w której płeć piękna przejmuje kontrolę. Była i obecna żona, kochanka i tajemnicza kobieta. Zupełnie różne, a połączy je „mężczyzna ich życia”, a właściwie jego śmierć. W spadku zamiast majątku otrzymują firmę i długi u miejscowego gangstera! Cztery zwyczajne kobiety szukające miłości, próbujące okiełznać swoje życie, nieświadomie wplątują się w samo centrum przestępczych porachunków. Choć trudno polubić nową żonę byłego męża, a tym bardziej jego kochankę, dziewczyny szybko jednoczą siły, bo tylko razem są nie do pokonania!

To historia kobiet z krwi i kości, z prawdziwymi emocjami, marzeniami, problemami i namiętnościami. Zwyczajnych, poświęconych dzieciom, rodzinom, ale też zagubionych, samotnych, popełniających błędy. Każda z nich jest jednak silną, barwną osobowością. I mam nadzieję, że kobiety odnajdą w nich siebie i będą im kibicować - zdradza Katarzyna Śliwińska-Kłosowicz, szefowa zespołu kreacji serialu, portalowi Wirtualnemedia.pl.

Zwiastun serialu "Królestwo kobiet" zamieszczamy poniżej.

RadioZET.pl