Zamknij

Królestwo kobiet, odcinek 1 - STRESZCZENIE. Szokujący testament Roberta [18.10]

15.10.2020 18:11
Królestwo kobiet, odcinek 1 - STRESZCZENIE
fot. Wojciech Olszanka/East News (zdjęcie poglądowe)

Streszczenie 1. odcinka serialu "Królestwo kobiet" znajdziecie poniżej. Co wydarzy się w nadchodzącym odcinku? Jak śmierć Roberta wpłynie na główne bohaterki? Jakie tajemnice zmarły zabrał do grobu? Przeczytajcie streszczenie 1. odcinka serialu "Królestwo kobiet". 

"Królestwo kobiet", odcinek 1 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Królestwo kobiet"? Jak potoczą się losy głównych bohaterek? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Królestwa kobiet" i o której godzinie? Streszczamy 1. odcinek serialu "Królestwo kobiet" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Królestwo kobiet, odcinek 1 - streszczenie

Streszczenie 1. odcinka serialu "Królestwo kobiet" prezentuje się następująco:

Robert Klin, właściciel sieci zakładów pogrzebowych Ostatni Sen, umiera podczas seksu z kochanką imieniem Gabi. Przerażona kobieta dzwoni do swojego męża, który zaś romansuje z żoną zmarłego, Werą. Oboje zjawiają się na miejscu, tak jak była żona Roberta - Ineza. Dowiadują się, że zmarły był ubezpieczony na pięć milionów złotych. Jakiś czas później odbywa się odczytanie testamentu. Jego zawartość szokuje wszystkich. Co więcej, zawiera wzmiankę o tajemniczej Oldze - kobiecie, która niespodziewanie pojawiła się na pogrzebie. Przejęcie spadku po Robercie okazuje się dla kobiet zmorą. Wychodzi bowiem na jaw, że firma miała problemy finansowe, a sam zmarły zadłużył się u groźnego gangstera.

Królestwo kobiet, odcinek 1 - gdzie i kiedy oglądać? 

1. odcinek serialu "Królestwo kobiet" będzie można obejrzeć w niedzielę 18 października 2020 roku. Zostanie on wyemitowany o godzinie 21.30 na kanale TVN.

RadioZET.pl/ Teleman.pl

Zobacz także