Zamknij

Królestwo kobiet, odcinek 2 - STRESZCZENIE. Dziewczyny zostają przemytniczkami! [25.10]

16.10.2020 09:56
Królestwo kobiet, odcinek 2 - STRESZCZENIE
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER/ East News (zdjęcie poglądowe)

Streszczenie 2. odcinka serialu "Królestwo kobiet" znajdziecie poniżej. Co wydarzy się w nadchodzącym odcinku? Jak daleko sięgała współpraca Roberta z gangsterem? Jak bohaterki poradzą sobie w patowej sytuacji? Przeczytajcie streszczenie 2. odcinka serialu "Królestwo kobiet". 

"Królestwo kobiet", odcinek 2 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Królestwo kobiet"? Jak potoczą się losy głównych bohaterek? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Królestwa kobiet" i o której godzinie? Streszczamy 2. odcinek serialu "Królestwo kobiet" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Królestwo kobiet, odcinek 2 - streszczenie

Streszczenie 2. odcinka serialu "Królestwo kobiet" prezentuje się następująco:

Szybko się okazuje, że dług zaciągnięty u gangstera to nie jedyny problem, który Robert pozostawił w spadku bohaterkom. Kobiety dowiadują się, że Jerzy Szpak wykorzystywał zakład pogrzebowy Roberta do działalności przemytniczej. Przerażone wmawiają gangsterowi, że wiedziały o procederze i gotowe są kontynuować współpracę. W rzeczywistości nie mają jednak zielonego pojęcia, co robią. Gdy nieznany osobnik podrzuca towar pod dom Olgi, bohaterki nie mają pojęcia komu i gdzie powinny go przekazać. Mimo licznych przeciwności, udaje im się zdobyć potrzebne informacje. Ineza, Gabi i Wera próbują ocenić, czy mogą zaufać Oldze, o której wciąż nic nie wiedzą. Nim się jednak obejrzą, stają się od niej całkowicie zależne.

Królestwo kobiet, odcinek 2 - gdzie i kiedy oglądać? 

2. odcinek serialu "Królestwo kobiet" będzie można obejrzeć w niedzielę 25 października 2020 roku. Zostanie on wyemitowany o godzinie 21.30 na kanale TVN.

RadioZET.pl/ Teleman.pl

Zobacz także