Zamknij

Królestwo kobiet, odcinek 4 - STRESZCZENIE. Ineza w tajemnicy spotyka się z gangsterem [08.11]

27.10.2020 13:20
Królestwo kobiet, odcinek 4 - STRESZCZENIE
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER/ East News

Streszczenie 4. odcinka serialu "Królestwo kobiet" znajdziecie poniżej. Co wydarzy się w nadchodzącym odcinku? W jakie tarapaty tym razem wpadną bohaterki? Jaki będzie finał potajemnego spotkania Inezy ze Szpakiem? Przeczytajcie streszczenie 4. odcinka serialu "Królestwo kobiet". 

"Królestwo kobiet", odcinek 4 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Królestwo kobiet"? Jak potoczą się losy głównych bohaterek? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Królestwa kobiet" i o której godzinie? Streszczamy 4. odcinek serialu "Królestwo kobiet" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Królestwo kobiet, odcinek 4 - streszczenie

Streszczenie 4. odcinka serialu "Królestwo kobiet" prezentuje się następująco:

Bohaterki świętują fakt, iż uwolniły się od Szpaka. Nie zdają sobie bowiem sprawy, że ich problemy jeszcze się nie zakończyły. Nieświadome swojej sytuacji, skupiają się na innych zmartwieniach. Gabi i Marian muszą znaleźć rozwiązanie, które mogłoby uratować ich małżeństwo po wyjściu na jaw podwójnej zdrady. Wera i Olga zajmują się sprawami firmy Ostatni Sen, zaś Ineza w tajemnicy przed resztą kobiet udaje się na spotkanie ze Szpakiem. Zapewnia go, że jeśli tylko otrzymają więcej czasu, na pewno spłacą dług Klina. Po tym spotkaniu dziewczyny znów wpadają w poważne tarapaty. 

Królestwo kobiet, odcinek 4 - gdzie i kiedy oglądać? 

4. odcinek serialu "Królestwo kobiet" będzie można obejrzeć w niedzielę 8 listopada 2020 roku. Zostanie on wyemitowany o godzinie 21.30 na kanale TVN.

RadioZET.pl/ Teleman.pl

Zobacz także