Zamknij

"Królestwo kobiet", odcinek 8 - STRESZCZENIE. Tajemnica Olgi wychodzi na jaw [06.12]

25.11.2020 12:22
Królestwo kobiet, odcinek 8 - streszczenie epizodu
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ East News

Streszczenie 8. odcinka serialu "Królestwo kobiet" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 8. odcinka serialu "Królestwo kobiet".  

"Królestwo kobiet", odcinek 8 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Królestwo kobiet"? Jak potoczą się losy głównych bohaterek? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Królestwa kobiet" i o której godzinie? Streszczamy 8. odcinek serialu "Królestwo kobiet" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji. 

"Królestwo kobiet", odcinek 8 - streszczenie epizodu

Streszczenie 8. odcinka serialu "Królestwo kobiet" prezentuje się następująco:

Spadkobierczynie Roberta oczekują na wieści, kto zginął: Szpak czy Mitjas. Jeśli przeżył ten pierwszy, dla kobiet oznacza to kolejne problemy. W końcu to one wskazały go jako zabójcę młodego Litwina. Co więcej, gangster najpewniej znów zmusi je do udziału w nielegalnych interesach, a na koniec zabije. Źródło pomocy stanowić może zawartość koperty, która przyszła w dniu śmierci Roberta. Wera podejmuje ważną decyzję, a tymczasem Dominika odkrywa prawdę o intencjach matki - przez cały czas chciała ją chronić. Olgę zaś dopada przeszłość i gdy skrzętnie skrywana tajemnica wychodzi na jaw, podejmuje ona decyzję o uciecze z kraju.

"Królestwo kobiet", odcinek 8 - gdzie i kiedy oglądać?

8. odcinek serialu "Królestwo kobiet" będzie można obejrzeć w niedzielę 6 grudnia 2020 roku. Zostanie on wyemitowany o godzinie 21.30 na kanale TVN.

RadioZET.pl/ Teleman.pl

Posłuchaj podcastu

Zobacz także