Zamknij

"Królowa i konkwistador” - nowy kolumbijski serial na antenie TVP. O czym będzie?

16.06.2021 15:05
Królowa i konkwistador
fot. Materiały prasowe Netflix

"Królowa i konkwistador" to nowy serial, który pojawi się na antenie Telewizji Polskiej. O czym będzie opowiadał, kto w nim wystąpi i kiedy będzie można go zobaczyć? Podajemy szczegóły.

"Królowa i konkwistador” - nowy kolumbijski serial na antenie TVP. Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów telenowel. W lipcu na TVP1 pojawi się zupełnie nowy tytuł. Będzie to "Królowa i konkwistador", czyli kolumbijski serial kostiumowy. Co więcej, produkcja była też dostępna na popularnej platformie streamingowej. Poniżej podajemy szczegóły.

Zobacz także"Przysięga" doczeka się 4. sezonu. Co się wydarzy w nowych odcinkach?

"Królowa i konkwistador” - nowy kolumbijski serial na antenie TVP. O czym będzie?

"Królowa i konkwistador" to nowość, która zasili letnią ramówkę TVP1 w lipcu 2021 roku. To kolumbijski serial kostiumowy, który powstał w 2020 roku. Jest to opowieść o losach Cataliny, rdzennej Kolumbijki. Kobieta pragnie się zemścić na hiszpańskim konkwistadorze, Pedrze. Mężczyzna zdradził ją przed laty i złamał jej serce.

W serialu występują: Essined Aponte, Emmanuel Esparza, Kepa Amuchastegui, Manuel Navarro, Aroha Hafez, Ilenia Antonini, Alejandro Rodriguez, Cristina Warner, Juliette Arrieta, Fernando Campo, Camilo Jimenez, Jairo Camargo oraz Adelaida Buscato.

Warto wiedzieć, że serial był niegdyś dostępny na platformie Netflix. Teraz będzie można go zobaczyć na antenie Telewizji Polskiej.

"Królowa i konkwistador": kiedy i gdzie oglądać?

Serial "Królowa i konkwistador" będzie wyświetlany na antenie TVP1 od 12 lipca 2021 roku. Serial będzie emitowany codziennie o godzinie 20.30.

Zobacz także: "Skazana" - nowy polski serial z Agatą Kuleszą już z datą premiery

RadioZET.pl/wirtualnemedia.pl