Zamknij

"Królowa i konkwistador", odcinek 19 - STRESZCZENIE. Sol ucieka z domu [24.07]

22.07.2021 11:14
"Królowa i konkwistador", odcinek 19 - STRESZCZENIE. Sol ucieka z domu [24.07]
fot. materiały prasowe TVP

"Królowa i konkwistador" to nowość na antenie Telewizji Polskiej. Kolumbijski serial był wcześniej dostępny na platformie Netflix. Streszczenie 19. odcinka serialu można znaleźć poniżej. 

"Królowa i konkwistador", odcinek 19 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie serialu "Królowa i konkwistador"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki kolumbijskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 19. odcinka serialu "Królowej i konkwistadora" i szczegóły jego emisji.  

Zobacz także: Najlepsze seriale kostiumowe. 9 produkcji, które musisz znać [LISTA]

"Królowa i konkwistador", odcinek 19: Streszczenie epizodu

Streszczenie 19. odcinka serialu "Królowa i konkwistador" prezentuje się następująco:

Constanza jest oburzona zachowaniem swoje córki. Tymczasem Alberto i jego ludzie nieoczekiwanie wpadają w sidła Indian. Alonso oskarża księdza o podburzanie mieszkańców Cartageny przeciwko gubernatorowi. Gonzalo próbuje uświadomić Alberta o zagrożeniu, jakie stanowią dla nich Inianie. Sol postanawia uciec z domu, a Catalina oferuje Pedrowi pomoc w poszukiwaniu córki.

"Królowa i konkwistador": kiedy i gdzie oglądać?

Emisja 19. odcinka serialu "Królowa i konkwistador" odbędzie się 24 lipca 2021 roku o godzinie 20:35 na antenie TVP 1. Produkcja składa się łącznie z 60. epizodów.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl